Haber

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yerel Seçimler Öncesi İYİ Parti’yi ittifaka davet etti

Genel seçimlerde Cumhur İttifakı partilerinden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Millet İttifakı partilerinden YETERLİ Partisi’ni yerel seçimlerde birlikte hareket etmeye davet etti. .

Gazeteci Hande Fırat, CNN Türk’te yayınlanan Gece Güreşleri programında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin önemli bir açıklamasını ekrana getirdi. Bahçeli, yerel seçimler öncesi İYİ Parti’yi davet etti.

Yerel seçimler öncesi siyasi gündemde hareketli günler yaşanıyor. ÂLÂ Partisi’nin yerel seçimlere tek başına girip girmeyeceği konuşulurken MHP lideri Devlet Bahçeli’den flaş bir saldırı geldi.

Hürriyet Gazetesi yazarı Hande Fırat, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Gece Güreşleri programında son dakika gelişmesini aktardı.

Hande Fırat, MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in mesajını şu sözlerle iletti.

“Sayın Genel Başkanımız 1 Ağustos 2019 tarihinde Twitter’dan bir mesaj yayınlayarak geçmişte MHP’de olup daha sonra İYİ Parti’ye geçen isimlere çağrıda bulunmuştur. Yine Sayın Genel Başkanımız saygılar sunar. İYİ Parti’ye yeni bir çağrı iletir ve saygıdeğer kamuoyu ile paylaşır:

‘Sizi çağırdık eve dönmediniz memleketin hayrına yerel iktidarda komşu olalım’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu